KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13978087
nr 1397 8087
Färgetsningar
2 st, Kartor, eftertyck. Ej signerad. Motivet: 41x51, yttermått inklusive ram: 55x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:30:31
100 kr
200 kr
450 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr